tancerze hip-hop

   Justin Fuentes w każdą sobotę

   Justin Fuentes w każdą sobotę

   Justin Fuentes urodził się w Wenezueli w 1988 r. Od strony mamy, rodzina Justina ma Hiszpańskie korzenie, tata Justina pochodził z Trinidad Tobago.

   Justin Fuentes rozpoczął swoją karierę w wieku 15 lat tańcząc na ulicach, które stały się szybko jego pierwszą sceną. Jego talent, pasja i miłość do tańca były silniejsze niż przeciwieństwa losu co doprowadziło go do wielu znanych szkół tańca w Wenezueli.

   Jest absolwentem i stał się częścią zespołu pedagogów i instruktorów w: IMPETU, PENTAGRAMA i L’SQUADRON największych szkołach tańca w Wenezueli. Justin Fuentes jest instruktorem i choreografem tańca w stylach: Commercial Dance, Jezz Funk i Hip Hop na wszystkich ich poziomach. Miał przyjemność dzielić scenę z znanym Wenezuelskim piosenkarzem Kauam Hany Omar Acedo , w trakcie jego występów Justin był choreografem i tancerzem, współpracował również na scenie z Victor Drija Lsquadron, Alexi, Fido and Raphy Flores uznanych i słynnych artystów Latino amerykańskich.

   Obecnie Justin Fuentes pracuje jako tancerz, choreograf, aktor i model w Europie. W 2010 był jednym z głównych bohaterów musicalu Disney’a występującego na terenie całej Wenezueli. W 2011 roku wziął udział w wielkiej produkcji Bollywood, mającej miejsce w Dublinie – Ek Tha Tiger jako aktor. Był twarzą reklamującą usługi bankowe jednego z największych banków komercyjnych Irlandii AIB oraz znanej marki SKECHERS. Był tancerzem w trakcie Google Festival w roku 2011 w Irlandii oraz w trakcie festiwalu Oxegen 2011. Był jednym z pięciu tancerzy w Irlandii, którzy zostali wybrani do występów dla MTV Music Awards w 2011, wspierał LMFAO z wieloma innymi znanymi artystami. W 2012 roku był choreografem i tancerzem  w trakcie show wyborów Miss Wenezuela.

   W 2012, pomysłodawca i założyciel organizacji COLLABO zrzeszającej tancerzy i choreografów tańca w Wenezueli. Collabo zorganizowało wiele warsztatów szkoleniowych i obozów treningowych w Wenezueli i poza jej granicami w międzynarodowej obstawie szkoleniowej.

   Zwycięzca obozu tańca Fair Play Dance Camp 2014 worldwide Dance event  w Krakowie. Organizator wielu warsztatów szkoleniowych tańca w Polsce, Irlandii i Wenezueli.

   Kursy tańca

    Tags:

   0