O nas

Mamy nadzieję, że Szkoła Tańca Dance Center stanie się Twoim ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu. Rozwiniesz tutaj swoje umiejętności, zadbasz o kondycję i z pewnością poznasz wielu ciekawych ludzi.

Dance Center to cztery trzy taneczne o łącznej powierzchni ponad 650 m2. Każda z nich posiada profesjonalny parkiet, sprzęt nagłaśniający oraz audiowizualny. Do dyspozycji pozostają szatnie, łazienki oraz recepcja z kawiarenką.

Sala 1 w Dance Center Poznań

Sala 2 w Dance Center PoznańSala 3 w Dance Center Poznań

Recepcja Dance Center Poznań

Podstawą naszej szkoły są instruktorzy. Dobraliśmy ich bardzo starannie stawiając na wysokie kwalifikacje i przygotowanie metodyczne. W Dance Center pracują najlepsi tancerze w Polsce. Większość z nich odniosła sporo sukcesów na turniejach krajowych i zagranicznych. Z przyjemnością podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem, rozbudzą entuzjazm i pasję tańca.

Goście Dance Center bardzo miło spędzą czas w klubokawiarni, gdzie przy dobrej herbacie lub kawie mogą oczekiwać na rozpoczęcie zajęć, a po ich zakończeniu ochłonąć od nadmiaru wrażeń i podyskutować ze znajomymi lub rodziną. Podstawą działalności Dance Center jest taniec, ale proponujemy także wiele innych form aktywności ruchowych. Każda z nich gwarantuje dobrą zabawę i relaks, dając efekty w postaci pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Poprzez taniec odkryjesz nową jakość życia, a tym samym nowego siebie. Bez względu na wiek i to, kim jesteś, poprzez taniec zyskasz większą wiarę w siebie i swoje możliwości.

Możesz też wynająć nasze sale na własne zajęcia taneczne, jogi inne wymagające luster i sprzętu nagłaśniającego.

Zapraszamy!

Zapytaj nas

Zapytaj o naukę i doskonalenie tańca

Jeśli szukasz kursu, szkolenia, lekcji indywidualnych, warsztatów, obozów lub innych form nauki tańca, chcesz poznać ich cenę, dostępność oraz terminy skontaktuj się z nami teraz.