Instruktorzy

   Dominika Lemańczyk

   Instruktor tańca towarzyskiego

   Dominika Lemańczyk na turnieju

   Dyrektor Artystyczny Szkoły Tańca Dance Center Poznań, dyplomowany nauczyciel tańca, trener sekcji sportowej Dance Center. Posiada najwyższą światową klasę taneczną S, specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia PFT we Freestyle, Breakdance, StreetDance oraz Disco. Sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

    Sandra Woźniak

    Instruktor gimnastyki artystycznej

    Sandra Woźniak

    Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

    Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

    Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

    Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

     Mateusz Papużyński

     Instruktor tańca towarzyskiego

     specjalista tańców standardowych

      Kamil Andrzejewski

      asystent LA

      Tańcem towarzyskim zajmuje się od kilkunastu lat. Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium na turniejach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

       Łukasz Ludwiczak

       Instruktor tańca hip-hop

       Łukasz Ludwiczak

       Tancerz, nauczyciel tańca i choreograf.  Młody, ambitny i utalentowany, pracowity, cechuje go kreatywność i indywidualizm artystyczny. Na swoich zajęciach z choreografii kładzie nacisk nie tylko na rozwój umiejętności, techniki i świadomości ciała tancerza, ale także na kreatywność, charakter, a przede wszystkim zgodność z muzyką oraz wyrażanie dzięki niej treści i emocji.

       Przeczytaj pełny opis...

        Martyna Armuszewska

        Instruktor tańca hip-hop

         Milena Chwiłka

         Instruktor tańca hip-hop

          Angelika

          Instruktor tańca hip-hop

           Natalia Kęsicka

           Instruktor tańca hip-hop

            Czarek Lechowicz

            Asystent LA/ST, animator.

             Daniel Ptak

             Asystent LA/ST, posiada najwyższą klasę taneczną „S”.

              Maria Kiersnowska-Sekulak

              Asystent LA/ST, tancerka klasy „S”.

               Marika Musielak

               Asystent LA/ST, tancerka, posiada najwyższą klasę krajową.