Instruktorzy

Dominika Lemańczyk

Instruktor tańca towarzyskiego

Dominika Lemańczyk na turnieju

Dyrektor Artystyczny Szkoły Tańca Dance Center Poznań, dyplomowany nauczyciel tańca, trener sekcji sportowej Dance Center. Posiada najwyższą światową klasę taneczną S, specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia PFT we Freestyle, Breakdance, StreetDance oraz Disco. Sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

  Sandra Woźniak

  Instruktor gimnastyki artystycznej

  Sandra Woźniak

  Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

  Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

  Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

  Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

   Mateusz Papużyński

   Instruktor tańca towarzyskiego

   specjalista tańców standardowych

    Jacek Antkowiak

    Instruktor tańca towarzyskiego

    Asystent LA/ST, tancerz najwyższej klasy tanecznej „S”.

     Kamil Andrzejewski

     asystent LA

     Tańcem towarzyskim zajmuje się od kilkunastu lat. Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium na turniejach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

      Marcin Rębilas

      Instruktor tańca hip-hop

      Uczestnik V edycji You Can Dance, jest wspaniałym tancerzem i samorodnym talentem. Jego wielka miłość do tańca sprawiają, że jest doskonałym instruktorem, który z pasją przekazuje innym swoje umiejętności, doświadczenie oraz dzieli się wiedzą zdobytą na wielu prestiżowych warsztatach.

       Łukasz Ludwiczak

       Instruktor tańca hip-hop

       Łukasz LudwiczakTancerz, nauczyciel tańca i choreograf.  Młody, ambitny i utalentowany, pracowity, cechuje go kreatywność i indywidualizm artystyczny. Na swoich zajęciach z choreografii kładzie nacisk nie tylko na rozwój umiejętności, techniki i świadomości ciała tancerza, ale także na kreatywność, charakter, a przede wszystkim zgodność z muzyką oraz wyrażanie dzięki niej treści i emocji.

       Przeczytaj pełny opis...

        Jakub Wieczorek

        Instruktor breakdance

        Popularnie zwany KUBIK, jest członkiem międzynarodowej organizacji hip-hopowej oraz ekipy tanecznej Sinior Family. Tańczy Bboying (Breakdance), jak również inne uliczne style tańca takie jak popping, locking, hip hop, rockin, house. Zajął najwyższe miejsca na podium podczas „Rockin Champ 2010” (Praga) , „Castle Eastside Jam” ( Spremberg), „Black Streets 2010” (Koszalin), „Rytm Ulicy 2009” (Piła). Wielokrotnie zasiadał w gronie jury.

         Sylvia RiRi Walkowiak

         Instruktor tańca jazz, funky i hip-hop

          Martyna Armuszewska

          Instruktor tańca hip-hop

           Julia Cieślak

           Asystent LA/ST, posiada najwyższą klasę taneczną „S”.

            Czarek Lechowicz

            Asystent LA/ST, animator.

             Daniel Ptak

             Asystent LA/ST, posiada najwyższą klasę taneczną „S”.

              Maria Kiersnowska-Sekulak

              Asystent LA/ST, tancerka klasy „S”.

               Marika Musielak

               Asystent LA/ST, tancerka, posiada najwyższą klasę krajową.