Instruktorzy

Dominika Lemańczyk

Instruktor tańca towarzyskiego

Dominika Lemańczyk na turnieju

Dyrektor Artystyczny Szkoły Tańca Dance Center Poznań, dyplomowany nauczyciel tańca, trener sekcji sportowej Dance Center. Posiada najwyższą światową klasę taneczną S, specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia PFT we Freestyle, Breakdance, StreetDance oraz Disco. Sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

    Sandra Woźniak

    Instruktor gimnastyki artystycznej

    Sandra Woźniak

    Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

    Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

    Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

    Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

      Mateusz Papużyński

      Instruktor tańca towarzyskiego

      specjalista tańców standardowych

        Kamil Andrzejewski

        asystent LA

        Tańcem towarzyskim zajmuje się od kilkunastu lat. Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium na turniejach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

          Łukasz Ludwiczak

          Instruktor tańca hip-hop

          Łukasz Ludwiczak

          Tancerz, nauczyciel tańca i choreograf.  Młody, ambitny i utalentowany, pracowity, cechuje go kreatywność i indywidualizm artystyczny. Na swoich zajęciach z choreografii kładzie nacisk nie tylko na rozwój umiejętności, techniki i świadomości ciała tancerza, ale także na kreatywność, charakter, a przede wszystkim zgodność z muzyką oraz wyrażanie dzięki niej treści i emocji.

          Przeczytaj pełny opis...

            Martyna Armuszewska

            Instruktor tańca hip-hop

              Robert Kliszczak

              Instruktor breakdance

              Robert Kliszczak

              Instruktor tańca, instruktor fitness oraz pedagog po studiach 3 letnich na kierunku wychowaniu fizycznym na AWF-ie Poznańskim, zaczynający teraz kolejne studia taneczne. Posiada dwuletnie doświadczenie w pracy dziećmi i młodzieżą. Szkolił się na obozach CatchTheFlava w roku 2015, 2016, 2017 i 2019 u nauczycieli z USA, Finlandii, Japonii, Korei oraz na innych warsztatach tanecznych w całej Polsce. W tańcu kieruje się przede wszystkim wytrwałością, dyscypliną, konsekwencją i motywacją.

                Milena Chwiłka

                Instruktor tańca hip-hop

                  Czarek Lechowicz

                  Asystent LA/ST, animator.

                    Daniel Ptak

                    Asystent LA/ST, posiada najwyższą klasę taneczną „S”.

                      Maria Kiersnowska-Sekulak

                      Asystent LA/ST, tancerka klasy „S”.

                        Marika Musielak

                        Asystent LA/ST, tancerka, posiada najwyższą klasę krajową.