Taniec towarzyski

    To nie tylko wyrafinowana sztuka i widowiskowy sport, ale również doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Tradycyjnie Taniec Towarzyski składa się ze stylu standartowego: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Foxtrox i Quickstep, oraz stylu latynoamerykańskiego: Samba, Cha-Cha, Rumba, PasoDoble oraz Jive.

    Prowadzimy naukę w systemie światowym, który jest tradycyjnąformą nauki. Zajęcia odbywają się o stałych porach i prowadzone są według ustalonego wcześniej programu (Światowy Program Taneczny). Każdy stopień obejmuje na przemian naukę tańców standartowych i latynoamerykańskich. Kolejne stopnie umożliwiają naukę na wyższym stopniu zaawansowania.

    Kliknij na wybranym systemie nauki, aby dowiedzieć się więcej

    Dostępne kursy

    Instruktorzy

    Dominika Lemańczyk

    Dominika Lemańczyk na turnieju

    Dyrektor Artystyczny Szkoły Tańca Dance Center Poznań, dyplomowany nauczyciel tańca, trener sekcji sportowej Dance Center. Posiada najwyższą światową klasę taneczną S, specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia PFT we Freestyle, Breakdance, StreetDance oraz Disco. Sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

     Mateusz Papużyński

     specjalista tańców standardowych