TANIEC TOWARZYSKI Klub I LA 1

TANIEC TOWARZYSKI Klub II

180,00 zł

Zajęcia z towarzyskiego tańca sportowego dla dzieci i młodzieży.

Cena zawiera bezpłatne korzystanie z zajęć practice.

Instruktor:


Dominika Lemańczyk

Dominika Lemańczyk na turnieju

Dyrektor Artystyczny Szkoły Tańca Dance Center Poznań, dyplomowany nauczyciel tańca, trener sekcji sportowej Dance Center. Posiada najwyższą światową klasę taneczną S, specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia PFT we Freestyle, Breakdance, StreetDance oraz Disco. Sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

  Sandra Woźniak

  Sandra Woźniak

  Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

  Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

  Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

  Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

   Mateusz Papużyński

   specjalista tańców standardowych

    Kamil Andrzejewski

    Tańcem towarzyskim zajmuje się od kilkunastu lat. Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium na turniejach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

     Łukasz Ludwiczak

     Łukasz Ludwiczak

     Tancerz, nauczyciel tańca i choreograf.  Młody, ambitny i utalentowany, pracowity, cechuje go kreatywność i indywidualizm artystyczny. Na swoich zajęciach z choreografii kładzie nacisk nie tylko na rozwój umiejętności, techniki i świadomości ciała tancerza, ale także na kreatywność, charakter, a przede wszystkim zgodność z muzyką oraz wyrażanie dzięki niej treści i emocji.

     Przeczytaj pełny opis...

      Martyna Armuszewska

       Robert Kliszczak

       Robert Kliszczak

       Instruktor tańca, instruktor fitness oraz pedagog po studiach 3 letnich na kierunku wychowaniu fizycznym na AWF-ie Poznańskim, zaczynający teraz kolejne studia taneczne. Posiada dwuletnie doświadczenie w pracy dziećmi i młodzieżą. Szkolił się na obozach CatchTheFlava w roku 2015, 2016, 2017 i 2019 u nauczycieli z USA, Finlandii, Japonii, Korei oraz na innych warsztatach tanecznych w całej Polsce. W tańcu kieruje się przede wszystkim wytrwałością, dyscypliną, konsekwencją i motywacją.

        Milena Chwiłka

         Czarek Lechowicz

         Asystent LA/ST, animator.

          Daniel Ptak

          Asystent LA/ST, posiada najwyższą klasę taneczną „S”.

           Maria Kiersnowska-Sekulak

           Asystent LA/ST, tancerka klasy „S”.

            Marika Musielak

            Asystent LA/ST, tancerka, posiada najwyższą klasę krajową.

             17:00-18:30, Poniedziałek
             Dominika Lemańczyk, Kamil Andrzejewski
             180 zł/m-c

             Recenzje

             Na razie brak recenzji produktów.

             Napisz pierwszą opinię o “TANIEC TOWARZYSKI Klub II”

             Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


              Zapraszamy na naukę tańca przez internet. Wszystkie zajęcia online! Nieważne skąd jesteś.