Hip-hop dla dorosłych

HIP-HOP Dorośli – Grupa Początkująca

130,00 zł

Instruktor:


Justin Fuentes

1491463_783026151712080_362399380_o(1)Justin Fuentes urodził się w Wenezueli w 1988 r. Od strony mamy, rodzina Justina ma Hiszpańskie korzenie, tata Justina pochodził z Trinidad Tobago.

Justin Fuentes rozpoczął swoją karierę w wieku 15 lat tańcząc na ulicach, które stały się szybko jego pierwszą sceną. Jego talent, pasja i miłość do tańca były silniejsze niż przeciwieństwa losu co doprowadziło go do wielu znanych szkół tańca w Wenezueli.

Jest absolwentem i stał się częścią zespołu pedagogów i instruktorów w: IMPETU, PENTAGRAMA i L’SQUADRON największych szkołach tańca w Wenezueli. Justin Fuentes jest instruktorem i choreografem tańca w stylach: Commercial Dance, Jezz Funk i Hip Hop na wszystkich ich poziomach. Miał przyjemność dzielić scenę z znanym Wenezuelskim piosenkarzem Kauam Hany Omar Acedo , w trakcie jego występów Justin był choreografem i tancerzem, współpracował również na scenie z Victor Drija Lsquadron, Alexi, Fido and Raphy Flores uznanych i słynnych artystów Latino amerykańskich.

Przeczytaj pełny opis...

  20:30-22:00, Piątek
  130 zł/miesiąc
  Justin

  Recenzje

  Na razie brak recenzji produktów.

  Napisz pierwszą opinię o “HIP-HOP Dorośli – Grupa Początkująca”

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.