Gimnastyka artystyczna dla początkujących

  Ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i gibkościowe. Praca nad poprawą gracji i równowagi oraz prawidłową koordynacją ruchową i rytmiczną. Nauka podstawowych figur i przejść gimnastycznych.

  Po opanowaniu podstaw nauka układów taneczno-akrobatycznych następnie układów ze skakanką, obręczą, piłką, wstążką i maczugami.

  Zajęcia przeznaczone dla dzieci starszych i młodzieży.

  Instruktor:


  Sandra Woźniak

  Sandra Woźniak

  Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

  Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

  Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

  Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

    Sandra Woźniak

    Opinie

    Na razie nie ma opinii o produkcie.

    Napisz pierwszą opinię o „Gimnastyka artystyczna dla początkujących”

    Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.