Gimnastyka artystyczna dla dzieci
Gimnastyka artystyczna dla dzieci w szkole tańca

Gimnastyka artystyczna dla dzieci

Ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i gibkościowe. Praca nad poprawą gracji i równowagi oraz prawidłową koordynacją ruchową i rytmiczną. Nauka podstawowych figur i przejść gimnastycznych.

Po opanowaniu podstaw nauka układów taneczno-akrobatycznych następnie układów ze skakanka, obręczą, piłką, wstążką i maczugami.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5 lat.

Instruktor:


Sandra Woźniak

Sandra Woźniak

Swoją przygodę z gimnastyka artystyczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez lata osiągając bardzo dobre wyniki na zawodach krajowych jak również międzynarodowych. W wieku 12 lat został jej przyznany tytuł najlepszej poznanianki. Po zakończeniu kariery zawodnika zdobyła uprawnienia instruktora gimnastyki artystycznej spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

Obecnie swoja wiedzę przekazuje najmłodszym pokoleniom. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanego ruchu, rytmiczność i prawidłową postawę.

Ponadto od 3 lat jest aktywnym zawodnikiem i instruktorem trenując pole Dance. Do tej pory zdobywając między innymi 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Pole sport w kat. Double oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Pole Sport w kat. Double.

Prowadzi również zajęcia z rozciągania (Stretching) dla dorosłych, który jest nierozłącznym elementem każdego treningu przydatny również w różnych rodzajach tańca. Polega na rozciąganiu mięśni i uelastycznienia ich.

    Sandra Woźniak

    Recenzje

    Na razie brak recenzji produktów.

    Napisz pierwszą opinię o “Gimnastyka artystyczna dla dzieci”

    Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.